Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Městská policie Slaný zasahuje

Hluk v Tomanově

18.3. - půl hodiny po půlnoci přišlo oznámení na služebnu městské policie, že v Tomanově ulici je z otevřených oken jednoho domu slyšet velký hluk. Hlídce strážníků se k rušení nočního klidu pětadvacetiletá majitelka bytu přiznala s tím, že jejich oslava už končí a okna zavřela. Strážníci vše vyřešili domluvou.

Byl to jen výmysl?

19.3. - v 18.50 obdrželi strážníci telefonát od obsluhy jednoho slánského baru, že tam nějaký host ohrožuje neznámou ženu nožem. Když ale dorazili na místo, nic z podaných informací se nepotvrdilo. Strážníci nejenže údajně napadenou ženu v baru nenašli, nenašli ani nůž, kterým měla být ohrožována. Obsluha baru ani nechtěla podat žádné oznámení přestupku, pouze chtěla dva hosty vykázat z baru.

Viděly ho kamery

22.3. - čtvrt hodiny před 14. hodinou zjistili policisté kamerovým systémem, jak do jednoho z vozidel parkujících před barem nasedá zjevně podnapilý muž na místo řidiče. Hlídka urychleně jela na místo a podezřelé auto po krátké jízdě zastavila. Podezření se potvrdilo. Podle orientační dechové zkoušky byl dvacetiletý muž pod vlivem alkoholu, což potvrdilo i další měření Policie ČR. Muž měl totiž 2,27 promile alkoholu. Policie si případ pro podezření z trestného činu řízení vozidla pod vlivem návykové látky převzala k dalšímu vyšetřování.

Nadávali servírce?

24.3. - ve 22.25 oznámili z dalšího slánského baru, že tam mají potíže s hostem. Na místě servírka strážníkům sdělila, že ji dva muži vulgárně uráželi, ale již odešli na ubytovnu. Strážníci oba hosty dvaatřicetiletého i pětatřicetiletého na ubytovně našli a vyzvali k podání vysvětlení. Servírku poučili, že může podat oznámení o tomto přestupku a případem porušení občanského soužití by se následně zabývala přestupková komise.

Děti kontrolovaly auta?

27.3. - v 16.45 odhalil kamerový systém města zajímavý případ snad jen podivné dětské hry . Na parkovišti ve Vikově ulici chlapec a dívka ve věku 13 a 10 let otvírali kryty nádrží na karoseriích aut a navíc také zkoušeli, zdali nějaké auto není otevřené. Strážníci dorazili na místo, malé „kontrolory“ vyslechli, poučili, vyhledali jejich rodiče, kterým byly jejich ratolesti předány.

Popíjeli v tržnici

28.3. - deset minut po jedenácté hodině dopoledne zjistil jeden ze strážníků při pochůzkové činnosti, jak v městské tržnici popíjejí dva mladíci na veřejnosti pivo. Svým chováním navíc poškozovali zařízení tržnice. Jak bylo zjištěno, jeden byl teprve sedmnáctiletý, tedy neplnoletý, a alkohol mu podal, jak se přiznal, jeho pětadvacetiletý kamarád. Podávání alkoholu mladistvým je ale přestupek, takže chování pětadvacetiletého muže bude předmětem jednání přestupkové komise. Přestupek poškozování zařízení tržnice vyřešili strážníci na místě blokovou pokutou.

Našli hledanou

29.3. - v 18.15 objevila hlídka strážníků v ulici Na Chmelnici dvaašedesátiletou ženu, po které bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Žena byla tedy omezena na osobní svobodě a předána kolegům z Policie ČR.

Sláva Pilík
12. 04. 2009, 14:58


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Článek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Jakub
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.05%

Spíše ano
graf

17.76%

Spíše ne
graf

15.30%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3131
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát