Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Do Slaného zavítá První český Národní cirkus Jo – Joo

foto

V programu diváci shlédnou představení, které je tematicky zaměřené s bohatou scénickou výpravou. Tato cirkusová show nese název Superhrdinové ve světě cirkusu a je určená pro celou rodinu.

Celým programem návštěvníky provází řada superhrdinů, které návštěvníci, zejména ti mladší, znají převážně ze sci-fi a akčních filmů nebo komiksů. Nebude chybět například padouch Jooker, Iron man, silný nebo také vzteklý Hulk, Capitán Amerika, Spiderman, Catwoman nebo třeba Superman. Tyto postavy představí každému divákovi jednotlivá představení důkladně tak, že si každý z návštěvníků odnese z této show, která je první svého druhu v České republice, věru nezapomenutelný zážitek.

Diváci zde uvidí řadu domestikovaných, ale také mnoho exotických zvířat. Jmenujme například papoušky Ara, mini pony, tygry sibiřské a také pumy americké, jejichž 3 měsíční mládě můžete vidět v cirkusové Zoo.

Z akrobatických vystoupení nebude chybět ani vzdušná akrobacie na vysuté hrazdě v podání artistů z Maďarska, žonglérské číslo talentované artistky z Česka a mnoho dalšího. Bavit vás bude určitě kouzelné představení v podobě rychlopřevléků (Quick-change), ale také ohnivá show, kterou vás provede náš strašidelný Ghost rider, kterému bude při představení, jak už je u něj obvyklé, hořet hlava!

To a mnoho dalšího můžete vidět od 19. 3. do 22. 3. v Netovické ulici, u Ploché dráhy pod šapitó Prvního českého Národního cirkusu Jo - Joo, který vám tuto cirkusovou show předvede ve čtvrtek a v pátek od 17:00, v sobotu od 14:00 a v neděli od 11:00.

Bližší informace ohledně turné a programu naleznete na webových stránkách www.narodnicirkus.cz, nebo také na facebookových stránkách První český Národní cirkus Jo - Joo. Na instagramu jojoocirkusofficial si můžete prohlédnout fotky a videa z naší show.

Redakce
11. 03. 2020, 17:02


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Magdaléna
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.08%

Spíše ano
graf

17.75%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3127
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát