Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Dva lupiči ve Smečně přepadli bar se zbraní v ruce!

Kliknutím zvětšit
V tomto smečenském baru se po roce znovu opakovalo loupežné přepadení. Tentokrát lupiči hrozili dokonce pistolí. Foto Sláva Pilík

V úterý 11. října kolem půl šesté ráno zažila otřesný okamžik v práci třicetiletá barmanka Non stop baru na náměstí T.G.M. ve Smečně. Když právě počítala tržbu a vyřizovala administrativu k předání své služby, vstoupili do baru dva zakuklenci, srazili ji ze židle a s pistolí namířenou na její hlavu se dožadovali peněz.

Informaci potvrdila pro Slánské listy také tisková mluvčí kladenské policie nprap. Michaela Nováková. „První muž pod pohrůžkou krátké střelné zbraně stříbrné barvy donutil obsluhu baru k vydání finanční hotovosti ve výši několika tisíc korun a z pultu pachatelé ještě sebrali čtyři krabičky cigaret. Škoda sice nedosahuje pěti tisíc korun, vše se obešlo bez zranění, ale policie vyšetřuje případ jako loupež. Pachatelům hrozí trest odnětí svobody do deseti let,“ uvedla Nováková.

Podle našich informací, jeden z mužů třicetiletou barmanku Annu S. shodil ze židle na poblíž stojící skříň s nápoji a pistolí jí mířil na hlavu. Druhý z pachatelů pak hledal v provozovně peníze. Přes obtížnou situaci se napadené ženě přesto podařilo oba muže policii dobře popsat. Jak uvádí informace z policie, první muž měřil 165 - 170 cm a byl štíhlé postavy. Na hlavě měl pletenou tmavou kuklu s otvory pro oči a ústa. Na sobě měl zelenou montérkovou kombinézu a na rukou pletené prstové rukavice. Druhý z pachatelů, který byl beze zbraně, byl vyšší, a to 170 - 175 cm, oblečený do modré montérkové kombinézy, taktéž měl na hlavě kuklu a rovněž pletené prstové rukavice na rukou. Pachatelé sebrali barmance jak peníze, které měla u sebe, tak z vedlejší místnosti ještě drobné mince a poté zmizeli. Podle dosud neověřených informací oba muži na sebe mluvili rusky.

Na místo brzy dorazili policisté, kteří okamžitě pátrali po informacích či svědectví lidí, kteří bydlí v okolí. Jak uvedla kolegyně napadené ženy Míša, která vykonává funkci provozní, k přepadení provozovny došlo znovu téměř na den přesně po roce. Loni se v baru odehrál podobný případ, kdy si peníze pachatel vynutil s nožem v ruce.

Pachatelé úterního loupežného přepadení smečenského nonstop baru jsou dosud neznámí a policie žádá občany, kteří by mohli jakoukoli informací pomoci při řešení případu, aby se na ni obrátili buď prostřednictvím tísňové linky 158 nebo osobně na nejbližší oddělení Policie ČR.

Sláva Pilík
14. 10. 2011, 13:10


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Jakub
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.05%

Spíše ano
graf

17.76%

Spíše ne
graf

15.30%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3131
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát