Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 20. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Na slánské střelnici se zastřelila pětapadesátiletá žena

Kliknutím zvětšit
Ve slánské střelnici se zabila žena. Foto Sláva Pilík

Na slánskou střelnici sportovních střelců se dostanete úzkým koridorem mezi kovovými ploty z ulice U ploché dráhy. Vymezený prostor, kde létají ostré náboje z pušek a pistolí, je kryt barikádou starých pneumatik prosypaných pískem a vede k němu otevřený vchod. Před ním stojí několik aut.

Příznivci střelby z palných zbraní musí dodržovat mnoho pravidel. Přesto se ve čtvrtek 11. června v areálu střelnice stalo neštěstí. Podle vyšetřování policie a dalších poznatků, například zdravotníků, došlo ale s největší pravděpodobností nikoliv k selhání lidského faktoru či obejití stanovených pravidel, ale k sebevraždě za použití palné zbraně. Pětapadesátiletá žena ze Slaného tu obrátila zbraň proti sobě a střelila se do hlavy. Informace z policie jsou neobvykle strohé. Rodina zemřelé si totiž nepřála poskytovat kolem neštěstí jakékoliv informace, což potvrdilo i tiskové oddělení kladenské policie.

Jak jsme zjistili, nebylo ženě pomoci. Následkem střelby zblízka do oblasti hlavy došlo k vážným zraněním, která byla zcela neslučitelná s životem a jakýkoliv zásah slánské záchranky, která dojela na místo jako první, byl už zbytečný.

Sláva Pilík
15. 06. 2009, 17:02


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Počet hlasujících: 5. Čtenáři celkem udělili: 8 bodů. Průměrný počet bodů: 1.6

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Vítězslav
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.08%

Spíše ano
graf

17.75%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3127
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát