Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 20. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Falešný kominík podvedl i starostu

Kliknutím zvětšit
Falešného kominíka se stále nedaří polapit. Foto Libor Pošta

Nedávno jsme psali o nebezpečí, které hrozí občanům Slaného, Slánska či také jinde od kominíka, který pro svou odbornou práci nemá platné živnostenské oprávnění. Informace, které jsme uvedli jako údaje vycházející ze živnostenského úřadu, jsou nyní potvrzeny také z Klobuk.

Tam falešný kominík - nějaký pan Mašek - podvedl svým konáním přímo starostu obce. A právě on, Vladimír Procházka, se na náš dotaz nijak nezdráhal popsat podrobněji svůj případ s falešným živnostníkem. „Vaší otázkou jste mne dostal, pane redaktore. Jsem jedním z napálených a stálo mne to 1200 korun. Ale i ve dvaasedmdesáti letech to stálo za poučení,“ říká starosta Klobuk Procházka s tím, že pan Mašek byl při jednání takový milý a vstřícný člověk a přitom je to podvodník. „Kdyby mně to někdo vyprávěl, nevěřil bych.“ říká dále starosta.

Když se to stalo, napsal starosta informaci do obecního zpravodaje, aby si lidé dali pozor a případně podali na obecní úřad zprávy o uvedeném pánovi. „Naštěstí v Klobukách nikdo nereagoval a tak jsem rád, že jsem na důvěřivost falešnému kominíku doplatil jenom sám. Ten člověk přišel, prokázal se příslušným dokumentem, razítkem a měl také IČO. Teprve po měsíci jeho slibů jsem zjistil, že IČO patří ZD Ročov a bydliště toho pána je také vlastně falešné. Do telefonu mi řekl, že se přestěhoval a že bydlí u mlékárny, pak zavěsil a od té doby je nedostupný,“ popisuje okolnosti svého případu Vladimír Procházka.

Sláva Pilík
19. 04. 2010, 14:20


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Počet hlasujících: 4. Čtenáři celkem udělili: 12 bodů. Průměrný počet bodů: 3

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Vítězslav
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.08%

Spíše ano
graf

17.75%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3127
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát