Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

VIDEO: Požár ve Velvarské ulici ve Slaném zlikvidoval městský strážník

foto
Paní vedoucí Ljubov Frank ukazuje na ohnisko požáru - elektroskříň. Foto Sláva Pilík

Úterý ráno 7.00 hodin. Zaměstnankyně prodejny potravin na rohu Velvarské a Palackého ulice ve Slaném otevírají prodejnu. Rychlá příprava zboží a vchází první zákazníci. V regálech kryjících okna je vystavené čerstvé pečivo, opodál čeká na své zájemce zelenina a další zboží. V prodejně je příjemné teplo, vše osvětleno jak má být, další pracovní den začíná. Ale již po půlhodině se to stane!

Z malé chodbičky proniká do prodejny štiplavý kouř. Hoří rozvaděč elektřiny a pojistková skříň. Za malý okamžik zhasne světlo a v prodejně se rozhostí tma. Vedoucí prodejny Frank popadne rychle hasicí přístroj, ale neví, jak ho spustit. Přítomné děti utíkají na přechod pro chodce, kde pomáhá službu konající strážník školákům při cestě do školy. Vedoucí mezitím volá hasiče a strážník neváhá běží do prodejny, odjistí hasičák a bleskurychle uhasí požár.

Naštěstí se víc nestalo, oheň na místě přece jen izolovaný od prodejny, dovnitř nevnikl. Jen nepříjemný kouř znehodnotil některé nebalené potraviny, hlavně čerstvý chléb a rohlíky. Také některé zelenina se bude muset vyhodit.

V době našeho příchodu už byla na místě policie a také vyšetřovatel požárů Jiří Pospíšil a také majitelka domu, ve kterém je prodejna potravin v pronájmu. Jak pro Slánské listy uvedl vyšetřovatel HZS, škoda na rozvaděči byla odhadnuta na 20 tisíc korun, na kouřem znehodnoceném zboží je hrubý odhad rovněž do 20 tisíc korun. Prodejna byla v úterý a pravděpodobně také ve středu mimo provoz.

Sláva Pilík
20. 01. 2010, 19:25


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Počet hlasujících: 6. Čtenáři celkem udělili: 22 bodů. Průměrný počet bodů: 3.67

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Magdaléna
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.08%

Spíše ano
graf

17.75%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3127
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát