Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Řidič, který u Tuřan zabil chodce, neujel, naopak se snažil těžce zraněnému poskytnout první pomoc

Kliknutím zvětšit
Ilustrační foto

V neděli 21. listopadu se stala velká lidská tragédie v Libovici, v obci poblíž Tuřan u Slaného. Někdy kolem půl druhé ráno tu přejelo auto chodce, který na následky četných zranění posléze zemřel. Podle dostupných informací se mladý dvaadvacetiletý muž vracel domů z diskotéky a na silnici pravděpodobně usnul. V uvedenou hodinu projíždělo po silnici obcí směrem na Jedomělice osobní auto, které řídil devětatřicetiletý muž a byly v něm ještě další dvě spolujezdkyně. Jak potvrdila tisková mluvčí kladenské policie nprap. Jana Šteinerová, u řidiče nebylo zjištěno požití alkoholu. Na pravou míru také je nutno uvést dohady, které se objevily v některých médiích, že řidič z místa nehody ujel. Toto tisková mluvčí vyvrátila, když sdělila, že řidič byl na místě a dokonce se prý snažil před příjezdem záchranky poskytnout zraněnému první pomoc. Příčina dopravní nehody je ale stále ve stádiu vyšetřování.

Informaci o neštěstí převzala slánská rychlá záchranná služba v 01,46 hodin a okamžitě jela na místo. Přejetý muž měl těžká zranění hlavy, břicha i končetin, byl v bezvědomí a nedýchal. Jak uvedl šéf záchranné služby ve Slaném MUDr. David Hejduk, šlo o zranění, která byla neslučitelná se životem. Přesto se záchranářům nejdříve podařilo obnovit srdeční akci, ovšem jen na chvíli. Jakmile se sanitní vůz rozjel, aby muže dopravil do nemocnice, došlo k další srdeční zástavě a oživení se již podruhé nepodařilo. Lékař tak už mohl jen konstatovat smrt.

Na celém případu je velmi smutné to, že dle našich informací došlo k tragédii v samé blízkosti domu, ve kterém muž bydlel a svou roli s největší pravděpodobností sehrál také alkohol. O život šlo dvaadvacetiletému muži již vícekrát, zhruba před rokem údajně utrpěl těžký úraz při dopravní nehodě, kdy jel v autě jako spolujezdec.

Sláva Pilík
27. 11. 2010, 12:32


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

mama - 17. 01. 2013, 11:46:05
jsem mamka Petříka který mi zemřel na silnici v Libovici 21.11.2010.Chci jen říci to,že chlapec byl udajně v předklonu,když pan H.H ho srazil a po 2 letech spolujezdkyně vypráví ....pan H jel v obci 130km-hod podnapilí jeli ze zábavy z Pozdně meho syna vlačel pod autem 45m a když ho mel vyprostit z pod vozu musel ho přejet zpět. proto se tvrdilo,že byly auta 2 a jedno ujelo.Bylo tam dvojí přejetí.Moc by mě zajímalo,jak pan H poskytoval první pomoc,syn měl poškozenou hlavu,kostičky v těle dolámané a bříško otevřené.Pan H byl opřený o plot a třásl se jak drahý psík. Díky znamosten a mému zdravotnímu stavu pan H odešel s podmínkou a dnes je čistý jak holubička doufam,že Boží mlýny budou spravedlnější a dojde k potrestání.Ja sestratou syna nikdy nesrovnam a není dne abych osobu H neproklinala. Janotová Jiřina.

Dnes má svátek Jakub
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.05%

Spíše ano
graf

17.76%

Spíše ne
graf

15.30%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3131
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát