Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 16. května 2026 Přesný čas: 00:00:00
Katalog míst. firem
Z okolí Slánska

Fanfán ORANŽOVÝ Tulipán

Dneska přímo o půlnoci, bude snívat o své moci, jak se krásně jako prase - z našich peněz napápa se, pijavice, bradavice, kdo ho pozná, uzří více - oranžová květina do ruda přibarvená - nesmějme se cizí kráse, sexy mozek, pevný pásek, ty vyděláš - on to spase - a když makat nehodláš a v práci se ulejváš, nestuduješ, děti máš - obrať se na tulipány, oni rádi líný pány - zvýší daně pro bohatý, ať máš klídek, ruku v gatích - a na pivo v lednici a pořádnou vopici - nemusíš se namáhat, k čemu roky studovat, když omezí ti vyšší plat - a pak ještě deset dětí - práce se ti nevyplatí - státní dluh tě neohrozí, až tvé děti to zamrazí - takže tu hůl nelámejte, jen si děti udělejte, páč kdo si prachy vydělá, Paroubek ho podělá – a tak se ptám milý kmete, zda i tobě hlavu plete – jako velkou vánočku tak akorát pro Kočku – to přec není populista, ten oranžový komunista..

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
To je on, mého srdce žampión.. :D:D

Václav Herman, OA Slaný, 4. ročník
19. 01. 2010, 20:59


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 15. Čtenáři celkem udělili: 75 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

jeseter - 23. 01. 2010, 10:01:18
Myslící
Je sympatické, že jsou mezi mladými lidmi takto uvažující lidé, kteří vidí dál a nevěří falešným a nereálným slibům. Škoda, že naše starší populace ochotně skáče na špek těmto populistům a za 30 korun je schopna prodat budoucnost.
Pokud zdravý rozum nezvítězí a budeme mít oranžorudou vládu a -nedej Bože - jednou i prezidenta - ať naši zadluženou zemi ochraňuje sám Pán Bůh. I když - každý národ má takovou vládu jako si zaslouží. Jinak -. Václave - dfíky!!!

Želva - 20. 01. 2010, 16:54:25
klobouk dolů
Gratuluju,to chtělo odvahu.

Dnes má svátek Přemysl
 
NAŠE ANKETA:
Které rubriky máte ve Slánských listech nejraději?

Zpravodajství
graf

9.48%

Společenský servis (narození, úmrtí)
graf

21.80%

Příběhy zdejších lidí
graf

8.77%

Kultura
graf

8.41%

Sport
graf

6.99%

Putujeme po vesnicích
graf

9.00%

Historie
graf

7.11%

Včera a Dnes
graf

8.65%

Významná výročí
graf

9.60%

Na Slánsku před sto lety
graf

10.19%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 844
+-
 
OtevřítOtevřítReklamaReklamaOtevřítReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřít
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát