Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 2. září 2025 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Sobota = relax, jak pro koho

Pro mnohé je sobota vytouženým dnem volno.Pro vdanou zaměstnanou ženu nikoliv.

Ráno jsem si nadávala, že jsem raději neobětovala včerejší večer a nevyrazila na nákupy.

Nedostatek košíků, málo pokladen, no to ten den pěkně začíná.

Po cestě domů mi začne vyzvánět mobil, zrovna v okamžiku, kdy se přede mnou zvedla plácačka, přikazující mi, abych zastavila. „ Dobrý den, silniční kontrola.“ Přemýšlím jestli jsem jela rychle, nebo nemám zapnutá světla, ale je to dobré, vše v pořádku, ještě dýchnout do

alkoholtestru a můžu pokračovat.                                                

Doma mě čeká jen práce a zase práce,nechápu jak může tříčlenná rodina našpinit za jeden týden tolik prádla, taky vaření není zrovna má oblíbená činnost.Jo kdyby někdo vymyslel Amarouny, to by bylo něco.

Konečně byt vypadá jako byt a ne jako by zde bouchl granát , zbývá jen uvázat beránkovi mašli, uvařit si kafíčko, dát si skleničku vína a otevřít počítač.

 

Teď mě tak napadá, jestli bych neměla raději vyrazit na nákupy, abych si zítra zase nenadávala, čeká mě totiž oslava a plno návštěv.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Ivana Oslejšková, Hradečno
03. 04. 2010, 19:54


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Adéla
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

39.65%

Spíše ano
graf

18.99%

Spíše ne
graf

17.04%

V žádném případě
graf

24.32%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 4161
+-
 
OtevřítOtevřít
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát