
07. 05. 2009, 22:42
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.
maki - 07. 05. 2009, 22:48:43
paráda!!!!
Vloni jsme viděli vašeho Mrazíka Třebíka a bylo to super. Tak se na vás zase zajedeme podívat. Jste skvělí!!!! Jen tak dál!
Zpravodajství
9.72%
Společenský servis (narození, úmrtí)
22.69%
Kultura
7.76%
Sport
7.07%
Historie
7.27%
Včera a Dnes
8.55%
Významná výročí
9.43%