
K tomuto obrázku snad ani není zapotřebí nějaký věcný komentář. Sněhem pocukrované slánské střechy nabízejí téměř romantickou podívanou. Tuto idylku zvěčnil můj strýc pan Ladislav Blažek.
Věřím, že se snímek bude líbit i našim čtenářům.
Karel Vidimský
29. 01. 2008, 14:50
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.
Více restaurací a kaváren
20.00%
Kulturní akce pro dospělé
17.78%
Akce pro děti a mládež
11.11%
Sportovní vyžití
17.78%
Lepší parkování
17.78%