Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 21. dubna 2026 Přesný čas: 00:00:00
Katalog míst. firem
Z okolí Slánska

VIDEO: Česká Lípa dobyla Rakovník

foto
Fanoušci České Lípy dotlačili svůj tým k vítězství. Foto Sláva Pilík

V předposledním kole fotbalové divize dobyla 14. června 2009 Česká Lípa - jako vedoucí celek tabulky - tři body na hřišti jedenáctého Rakovníka. Kromě výkonu na hřišti podaly heroický výkon také asi tři desítky fanoušků, kteří s vlajkami, ranami bubnů a nasazením hlasivek až do ochraptění podporovali svůj tým v cestě za postupem do vyšší soutěže. Jejich podpora ani nevybočila z mezí slušnosti i když se občas přece jen topila na dnech kelímků piva.

Střihový komiks zpracovaný Slánskými listy přináší pohled na fotbal také z druhé strany - zraky a ústy fanoušků, tentokrát na promodralé tribuně patřící v Rakovníku po dvě hodiny hostům.

Sláva Pilík
16. 06. 2009, 18:28


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Počet hlasujících: 11. Čtenáři celkem udělili: 55 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Alexandra
 
NAŠE ANKETA:
Které rubriky máte ve Slánských listech nejraději?

Zpravodajství
graf

9.31%

Společenský servis (narození, úmrtí)
graf

22.32%

Příběhy zdejších lidí
graf

9.67%

Kultura
graf

8.61%

Sport
graf

7.03%

Putujeme po vesnicích
graf

8.61%

Historie
graf

7.38%

Včera a Dnes
graf

8.44%

Významná výročí
graf

9.49%

Na Slánsku před sto lety
graf

9.14%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 569
+-
 
OtevřítReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaOtevřít
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát