
Někdy mě to chytne a musím kreslit. Jenže je to většinou v době, kdy mám nejvíce povinností. Když jsem si před prázdninami říkala, jak budu každý den kreslit, tak nakonec tužky zůstaly nedotčené. A tak to jde pořád.
Kreslím spíš podle předloh, které objevím v časopisech. Mám to tak nejradši, ale nevylučuji, že když se mi líbí pouze něco, tak to použiji a zbytek si předělám posvém.
Nicméně je tu pár obrázků, se kterými se můžu pochlubit. Tři jsou kresleny tužkou a ty zbylé pastelem, který jsem si v poslední době hodně oblíbila.
Lenka Homolková, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
11. 11. 2009, 19:59
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.
Více restaurací a kaváren
20.00%
Kulturní akce pro dospělé
17.78%
Akce pro děti a mládež
11.11%
Sportovní vyžití
17.78%
Lepší parkování
17.78%