
Dneska jsem natočila video ,jak na to když máte chřipku,napište do komentářů jak se vám líbilo.
Zítra natočím druhé.Ahoj :)
Barbora Cimrmanová, 3.ZŠ Slaný, 5. ročník
03. 02. 2010, 21:22
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.
Zpravodajství
9.72%
Společenský servis (narození, úmrtí)
22.69%
Kultura
7.76%
Sport
7.07%
Historie
7.27%
Včera a Dnes
8.55%
Významná výročí
9.43%