
Nechtěla jsem být doma, proto jsem vyrazila ven. Hodně jsem přemýšlela. Také jsem sebou měla kameru a tak jsem natáčela a fotila. Měla jsem v plánu udělat na youtube video, abych také dělala něco jiného. Pak mě napadlo, že bych ho mohla dát i sem, neboť tam jsou záběry i ze Studeněvse.
Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
26. 02. 2010, 15:09
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.
Více restaurací a kaváren
21.52%
Kulturní akce pro dospělé
16.46%
Akce pro děti a mládež
13.92%
Sportovní vyžití
16.46%
Lepší parkování
16.46%