
Následně jsme se připravili na focení. Stoupli jsme si k sobě, nahodili úsměv a čekali, až mamka blýskne fotoaparátem. Jenže se pořád nic nedělo, foťák jaksi nechtěl fungovat. A samozřejmě by to nebyl Maroš, aby nepřipojil nějaký vtipný komentář: „Hm, nějak to nefunguje!“ Mamce už se začínalo potit nervozitou čelo a tak obrátila foťák objektivem k sobě, aby se podívala, co se s ním děje. V tu ránu fotoaparát udělal snímek a vyfotil strop. Maroš ihned zareagoval: „Teď to zafungovalo!“ Všichni jsme se začali šíleně smát a já už nebyla skoro schopná se vyfotit. Maroš mě tou svou poznámkou dostal natolik, že ještě dodnes, když ho vidím, se nejdřív musím vysmát, než k němu jdu, abych nedostala nevysvětlitelný záchvat smíchu přímo před ním a ostatní si kvůli mně neťukali na čelo.
Nikola Sedloňová, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
22. 12. 2009, 16:17
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.
Více restaurací a kaváren
22.37%
Kulturní akce pro dospělé
17.11%
Akce pro děti a mládež
14.47%
Sportovní vyžití
15.79%
Lepší parkování
15.79%