Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 7. prosince 2025 Přesný čas: 00:00:00
Katalog míst. firem
Z okolí Slánska

Politika a já

Víte, já nejsem žádný politolog, ale o politiku se zajímám v rámci možností.

Protože o politiku minimálně českého státu by se měl trošku zajímat každý z nás. Protože zajímat se o svůj stát považuji za povinnost. Proto nemám rád lidi, kteří říkají, že se o politiku nezajímají, protože jsou to podle nich stejně všichni stejní parchanti. Neříkám, že jsou  to světci, ale zkuste si Vy sami sebe představit na jejich místě. Já předem říkám, že bych asi na to neměl, a tak jdu zvolit svého zástupce. A jsme u toho, když se podíváte na volební účast několika posledních voleb, byla naprosto zoufalá. Ale musíme si uvědomit, že to není jenom o tom hodit do urny lísteček s jménem, ale tom, že ten daný člověk nás bude zastupovat po několik let a kvůli tomu už se podle mě vyplatí jít k volbám.

Pro mě osobně je větší frajer ten, kdo jde volit komunisty, než ten kdo nevolí pro jistotu vůbec. Protože ten zmiňovaný volič KSČM vyjádřil svůj osobní názor a má tudíž právo nadávat dejme tomu na ODS. Ale ten kdo byl líný se obléct a jít volit, tak může tak maximálně držet hubu a krok.

Věřím, že Vás tyto řádky přinutí alespoň popřemýšlet o politice a volební problematice. A možná se příště u voleb potkáme.

Vladimír Turtev, OA Slaný, 4. ročník
01. 01. 2010, 13:35


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Ambrož
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro zachování společenského servisu (blahopřání, vzpomínky, narození, úmrtí) i ve Slánských listech na internetu?

Ano – ke Slánským listům tato rubrika neodmyslitelně patří.
graf

38.67%

Ano – Slánské listy sleduji hlavně kvůli této rubrice.
graf

16.00%

Ano – ale této rubrice nevěnuji velkou pozornost.
graf

12.00%

Ne – tuto rubriku nesleduji.
graf

18.67%

Ne – v žádném případě.
graf

14.67%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 150
+-
 
OtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát