
Dnes už si ale uvědomuji i jiné důležitosti. Vidím kolem sebe pár nemocných a nešťastných lidí, kterým jejich nemoc brání buď ve studiu nebo i v možnosti pracovat, a tak jsou z toho nešťastni.
Proto hlavně zdraví a štěstí jsou v životě tak důležité.
Lucie Češková, OA Slaný, 1. ročník
13. 01. 2010, 19:13
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.
Více restaurací a kaváren
19.57%
Kulturní akce pro dospělé
17.39%
Akce pro děti a mládež
10.87%
Sportovní vyžití
17.39%
Lepší parkování
19.57%