Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 18. listopadu 2025 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Key account manager pro německy hovořící trhy

Jsme přední designérskou společností v oboru In-store designu a vybavení prodejen s vlastním vývojovým oddělením a výrobou. Základnu našich klientů tvoří nejprestižnější zahraniční i tuzemské značky. Pro tyto aktivity hledáme do svého kolektivu dalšího Key account manažera pro německy hovořící trhy.

 Od uchazeče očekáváme pokročilé obchodní dovednosti a především velmi příjemné a profesionální vystupování. Nezbytnými vlastnostmi vhodného kandidáta je schopnost vytváření dobrých partnersko-obchodních vztahů, kreativita, sebereflexe a vytrvalost. Práce vyžaduje znalost německého jazyka na velmi pokročilé úrovni, která je pro úspěch na daném trhu nezbytná.

 Vhodnému uchazeči nabízíme zajímavou, kreativní a tvůrčí práci v kolektivu bezvadných kolegů. Práci ve stabilní firmě s originálním zaměřením, inspirativním prostředím a významným potenciálem, který se opírá o dvacet let know-how, nejmodernější technologie a partu správných lidí.

 Pokud máte zájem o nabízenou pozici a jste přesvědčení, že splňujete uvedenou charakteristiku vhodného uchazeče, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis spolu s fotografií na e-mail: jana.houzvickova@unibon.cz

Více informací o nás naleznete na www.unibon.cz

28. 02. 2014, 10:19

Dnes má svátek Romana
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro zachování společenského servisu (blahopřání, vzpomínky, narození, úmrtí) i ve Slánských listech na internetu?

Ano – ke Slánským listům tato rubrika neodmyslitelně patří.
graf

28.57%

Ano – Slánské listy sleduji hlavně kvůli této rubrice.
graf

14.29%

Ano – ale této rubrice nevěnuji velkou pozornost.
graf

7.14%

Ne – tuto rubriku nesleduji.
graf

7.14%

Ne – v žádném případě.
graf

42.86%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 14
+-
 
OtevřítOtevřít
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát