Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Píši Vám další článek

Chtěla bych se vyjádřit k redakčnímu vzkazu, který nám všem oznamuje tu smutnou zprávu, že soutěž končí, ale zároveň poděkovat, že bude dále otevřená rubrika Můj den a že se s vámi občas budu moct podělit o svoje zážitky. Hodně jsem si na tohle psaní zvykla a myslím, že ódvykat si ani nechci. Je to taková moje denní náplň práce. Občas jsem ji sice nesplnila, ale to neznamená, že se tady na to vykašlu. Moc mě potěšilo, co mi vzkázal pan redaktor Červenka. Vážím si slov zkušeného redaktora, který se osobně jevil jako moc skvělý pán. Doufám tedy, že se ještě uvidíme na tom posledním předávání cen.

A nyní k tomu mému dnešnímu dni. Ráno jsem klasicky šla do školy, ale už se nekonalo to , co každý normální školní den. Dnešní den jsme se dívali na filmy a povídali si mezi sebou. Také jsem zasvěcovala jednu kamarádku, kter bohužel neprošla do čtvrtého ročníku a tak jde s námi do třetího. Myslím, že jí to prospěje, snad i natoik, jako mně. Tato třída jí určitě přijme tak skvěle, jako mě.

V poledne mě čekaly jízdy, na které jsem dorazila dříve, takže jsem je měla i dříve za sebou. Docela už mi to myslím jde a do osmého července, kdy dělám zkoušky bych to mohla zmáknout. Akorát se ještě musím naučit tu teorii, nějak jsem to zatím nestihla, takže mám co dělat. Po jízdách jsem si zašla pro skvělou jahodovu zmrzlinu do nové cukrárny kousek od gymnázia a šla jsem domů.

Doma mě přivítala moje věrná přítelkyně Meggie, kterou jse vyvenčila a pak jsem zase hnala pryč. Tentokrát do hudebky, protože dnes bylo předávní vysvědčení, jenže ještě předtím jsem musela nšvtívit květinářství a koupit své oblíbené paní učitelce na zpěv kytičku. Dostala jsem vysvědčení se samými jedničkami a myslela jsem na to, jak by to bylo krásné mít samé jedničky i na gymnáziu. To se mi asi nepoštěstí, ale budu se snažit dosáhnout co nejlepších výsledků. Vždyť jsem přece už psala, co vše jsem během jednoho roku dokázala změnit ne? Věřte ve mně, držte mi palce a já se budu snažit a dělat všechno proto, aby už bylo všechno tak, jak to má být.

Přeji krásný zbytek dnešního dne, snad si užijete večer tak, jako já, jdu totiž s kamarádkou na pizzu a vůbec tak celkově na ,,pokec."

Ještě jednou zdravím a znovu také děkuji za tuto soutěž a za krásná a potěšující slova pana Červenky, Květa.

Květa Cinglová, Slaný
25. 06. 2010, 17:27


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát