Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Slánské listy

Dávno tomu není co jsme měli hodinu slohu. Snad poprvé jsem zažil to , že jsme šli při slohu na počítače.Bylo mi to divné.


Hodina začala a paní učitelka nám rozdala jakési dvojlisty s nápisem: Kdo napíše na dané téma zajímavější odpověď, ten vyhrává! Poté nám bylo vysvětleno, že na zpravodajském serveru slánského regionu Slánských listů, se ,,rozeběhla´´ školní soutěž, ve které mohou žáci soutěžit tím, že budou psát práce na daná témata a k tomu si i docela dobře vydělat.Tento fakt mě velice zaujal a proto jsem se rozhodl, že se do této soutěže zapojím i já.


A vida. Dnes je 21. listopadu a právě tato práce je mojí jednadvacátou. Během té doby jsem velmi pečlivě studoval tento server a musím říci, že mě příjemně potěšil.


Zalíbila se mi také vědomostní soutěž ,,sbírejte peníze´´. Na konci minulého měsíce jsem se však rozhodoval tuto soutěž již příští měsíc nehrát a to z jednoho prostého důvodu. Mít šanci na vítězství a tudíž i získání vyhrané peněžní částky znamenalo, být velmi často na počítači a čekat kdy se objeví otázka, což mě příliš nevyhovovalo. Poté však vyšel zde článek o tom, že otázky budou pokládány v šest hodin večer. Tato změna rozhodně potěšila a proto jsem neměl důvod soutěž opouštět.


Dále mě potěšila nová pravidla školní soutěže. Fakt že nyní články hodnotí porota je podle mě krok správným směrem. Pravidla minulá spíše ve mně budila dojem, že soutěž je o tom kdo má více kamarádů, ale na kvalitu se nehledělo, nyní je to rozhodně lepší.

 
Nejsou to však jen soutěže, díky kterým navštěvuji tyto stránky. Mnoho rubrik dělá tento server zajímavým. Jelikož se rád zabývám astronomií a sportem, neunikly mi informace z kategorie počasí a sportu.Asi by dále nebylo účelné o Slánských listech psát, protože ti, kteří právě čtou tento článek, ví jistě o tomto zajímavém slánském serveru tolik co já.

 
Myslím si, že tyto stránky mají budoucnost a proto všem , kteří pomáhají Slánským listům k rozvoji přeji hodně úspěchů.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
V novinové podobě.

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
21. 11. 2009, 12:16


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 8. Čtenáři celkem udělili: 35 bodů. Průměrný počet bodů: 4.38

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Marek
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.32%

Spíše ano
graf

17.56%

Spíše ne
graf

15.18%

V žádném případě
graf

23.94%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3024
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát