Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 28. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Trochu jiný Airsoft. Místo nábojů sněhové koule!!

Když je trochu sněhu tak můžete jít třeba bobovat. Jenže když napadne 30 cm jako je to v posledních dnech tak se bobovat nedá, protože něž se čerstvý sníh zase ujezdí, tak to trvá strašně dlouho. A proto jsem začal přemýšlet o tom že si postavím sněhuláka, ale sněhulák se mi zdál docela dětinský. Chtělo to něco originálnějšího! Co třeba iglú? Ale iglú si také umí postavit úplně každý. Chtělo to něco co tady ještě nebylo!!! Šel jsem se podívat na naší zahradu kolik je tam sněhu. Byl jsem rád že jsem se tam vůbec přes ty závěje dostal.

Když jsem otevřel vrátka na zahradu, tak jsem za plotem spatřil nějaké menší děti jak se koulují. No a v tu chvíli mě napadlo že bych mohl postavit hřiště na koulovanou. Do sněhu vedle sebe jsem si nakreslil nákres a po obědě jsem se pustil do práce. Z celé zahrady jsem navozil sníh na 5 velkých hromad a postupně jsem z nich začal vytvářet zdi různých tvarů.

Všechny zdi byli asi třičtvrtě metru vysoké a okolo 10 cm široké. Další den se mi povedlo hřiště dostavit. Na hřišti byli různé zdi, které měli tvar L, U, nebo jenom obyčejné rovné zdi.

Po obědě jsem zavolal kamarádů jestli se nechtějí jít koulovat. Všichni přišli během 10 minut a mohli jsme se pustit do hry. Hrály jsme si na hrdiny z akčních filmů a různě jsme skákali a utíkaly mezi překážkami. Pak jsme se rozdělily do týmů a koulovaly jsme se proti sobě. Po třech hodinách jsme s koulováním přestali. Všechny zdi byli poškozené a vršky byli vykousané od létajících sněhových koulí. Všichni jsme byli promáčení a promrzlí. Máma nám uvařila teplý čaj a dala nám pár sušenek. Poté jsme se všichni v klidu a míru rozešli domů.

Této zábavě jsme začli říkat zimní airsoft a budeme ho chodit hrát každý den, dokud bude sníh.

Václav Minařík, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
14. 01. 2010, 18:41


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 10 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Maxmilián
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát