Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Sportem k trvalé invaliditě!

Jako dcera svých rodičů bych měla mít díky genům velké sportovní vlohy. Bohužel, díky mé ,, vysoké " vytrvalosti je tomu přesně naopak. Každý můj pokud o sportovní výkon končí přinejmenším vyvrknutým kotníkem nebo nárazem do zdi. Můj sen o velké sportovkyni -  krasobruslařce či baletce se tedy rozplynul jako pára nad hrncem.

Povinný tělocvik ve škole jsou pro mě spíše muka. Den předem se mi dělá vyrážka a po těle naskočí ten zvláštní pocit bezmoci, ten, který známe, když se nám něco urputně nechce, ale víme, že se tomu nevyhneme, pokud nechceme podvádět... A to já teda rozhodně nechci!

Jak už jsem řekla, všechny moje pokusy o sport skončili katastrofou většinou doprovázenou zranením. Od cukání v koleni po modřinu na kotníku. Mamka si ze mě dělá srandu, že by mě měla doktorka osvobodit s tělocviku pro nešikovnost a výrazné ohrožení mého jinak výborného zdravotního stavu.

Ani učitelka mnou není nijak výrazně nadšená. Jediné, co zvládám bez větších obtíží je kotrmelec vpřed ( při kotrmelci vzad si při každém pokusu hýbnu s páteří ), při kterém nijak skvěle nepropínám nohy, takže i ten je za dva... Výmluva, že nikdo není dokonalí mi teda vůbec nepomáhá. Zrovna ve středu jsem tak dychtivě a snaživě skočila na kladinu až jsem jí celou přeskočila a udělala si pěknou modřinu. Zbytek hodiny jsme pak proseděla na lavičce a zabavovala jsem se otázkou ,, proč?" Proč když se snažím skončí všechno trapasem!

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Lada Dvořáková, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
25. 02. 2010, 21:19


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 10 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Betka.Dyckova - 26. 02. 2010, 07:27:06
Ten pocit znám...

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát