Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 28. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Přátelství a smích

Jako malá jsem se smála neustále. Všichni mi říkali, že jsem blázínek, který se nezastaví. Postupně smích opadal a já už nebyla takový blázínek.Všechno se to vrátilo ke starému, když jsem potkala dívku jménem Gábi. Tohle je větší smíšek než kdokoliv jiný. Směje se všem maličkostem, a když ji to chytne, dokáže se smát v kuse strašně dlouho. 

Já jsem se s ní začala sbližovat. Našla jsem kamarádku, která mi vždy rozzářila úsměv a otevřela oči. S ní jsem prožila mnohé a mohu říci, že konečně jsem nalezla přátelství, které jsem chvilkama postrádala. Trávíme spolu čas ve škole, na internetu, venku a nikdy se nenudíme, protože i když je ticho, nenudím se. Dokážeme se dorozumět bezeslov, stačí se jen podívat do očí a už víme co ta druhá žáda.


Díky ní jsem znovu nalezla smích. Bezní bych se stále neměla čemu smát. Ona je blázínek, který ten smích dovede rozdávat na všechny strany. I když mám třeba náladu pod psa, tak když jsem sní nejde to nesmát se.

Já jsem znovu nalezla smích a přátelství, což považuji za svůj největší nález v životě, protože je to celkem důležité. Mohu se jen radovat, že takovýhle člověk na světě existuje, a že já měla to štěstí poznat ho. Vyjadřuji ji tímto velký dík, který ji zaručeně patří, za to co pro mne udělala.

 Rozhodně se už nechci přestat smát a ztratit tak báječného člověka, neboť něco takového se jen s těží nalézá. A jen málokdy se to podaří.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Protože jen díky té zamnou x)

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
01. 04. 2010, 23:33


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdislava
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.03%

Spíše ano
graf

17.40%

Spíše ne
graf

14.07%

V žádném případě
graf

23.51%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2012
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát