Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 25. září 2020 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Ve Slaném byla otevřena prodejna s těhotenskou a dětskou módou

Kliknutím zvětšit
Prodejna má velmi široký sortiment, který poutá zraky kolemjdoucích. Foto Sláva Pilík

Již několik týdnů je ve Slaném otevřena nová prodejna. Nalézá se v domě na okraji proslulé slánské „londy“ v domě u Zmátlíků, kde v minulosti bývala největší prodejna látek v širokém okolí. Nyní tu je nový, veskrze velmi potřebný sortiment, který dosud ve Slaném i v okolí chyběl - těhotenská a dětská móda. Do velmi navštěvovaných míst královského města přivedla toto zboží známá firma Burda & syn, která na trhu úspěšně figuruje již téměř 20 let. U příležitosti nové prodejny ve Slaném nám poskytla rozhovor majitelka, paní Hana Burdová.

Mohla byste připomenout historii vaší firmy?

Rodinná firma Burda & syn vznikla už v roce 1991 v době, kdy většina obchodů byla ještě státních. Byla to zvláštní doba a také nás dostávala do poněkud zvláštních situací. Tehdy ještě málokdo věděl, jak vlastně správně podnikat. Prostě jsme museli jako ten, koho hodíte do vody, plavat a učit se. Myslím, že život nás skutečně hodně naučil a vlastně učí dodnes. V průběhu let jsme rekonstruovali a otvírali jednotlivé prodejny. První byla ta u paní Vokurkové, pak u Fialů a dále to byly Hračky vedle České spořitelny. Mezitím jsme také otevřeli prodejny Tabáku a papírnictví, dále prodejnu TETA Drogerie ve Smečně a jako poslední jsme letos v březnu po rekonstrukci uvedli do provozu tuto prodejnu těhotenské a dětské módy a hraček na náměstí.

Mohla byste přiblížit vznik nové prodejny a její sortiment?

Na budově bývalé prodejny látek se minulý režim dost podepsal a poměrně hodně ji prostorově omezil. Abychom alespoň trochu napravili tyto škody, požádali jsme firmu K.N.Š. Slaný o pomoc při rekonstrukci. Myslím, že se dílo podařilo, prodejna má zpět svou bývalou úroveň a na její současný stav i nabídku zboží jsme skutečně pyšní. Nyní můžeme nabídnout našim zákazníkům mnohem větší prostor pro pohodlný nákup s možností širokého výběru na jednom místě. Novým sortimentem se zaměřujeme na nastávající maminky, také na jejich miminka a pomáháme dále oblékat jejich děti až do věku tří let. Maminky si u nás mohou pořídit kvalitní těhotenské prádlo a oblečení, vybavíme je do porodnice a kompletně připravíme také výbavičku pro nové ratolesti. Nekončíme ale jen oblečením, v naší nabídce máme také kvalitní dětskou kosmetiku a veškeré dětské potřeby, jako jsou například monitory dechu, chůvičky atd. Důležitou součástí výbavy je samozřejmě postýlka a kočárek. Také toto zboží u nás zákazník najde na jednom místě a v širokém výběru.

Vaší doménou jsou již dlouhá léta také hračky, jak vidíte možnosti zákazníků při nákupu ve vašich prodejnách?

Sortiment hraček máme moc rádi, neboť jeho prodej nám přináší jako odměnu také upřímnou dětskou radost. Prodejem hraček se zabýváme téměř dvacet let. Jsme jedním ze zakladatelů Českého svazu hračkářů, který v současné době čítá již více než 100 prodejen po celé naší republice. Na základě získaných zkušeností jsme schopni plně uspokojit naše malé zákazníky i jejich rodiče. Snažíme se nabízet hračky, které nejen děti potěší, ale také je něco naučí. Prodáváme jak zboží značkových zahraničních firem, tak rovněž od českých výrobců. Vždy klademe největší důraz na to, aby u nás zákazník nakoupil kvalitní a pouze nezávadné zboží.

Co byste popřála nové prodejně a vašim zákazníkům do budoucna?

Jako firma jsme velmi hrdí na to, že po celou dobu naší existence stabilně fungujeme, nyní máme čtyři prodejny na hlavní třídě ve Slaném a ve Smečně. Stále vytváříme nová pracovní místa, což je z hlediska měřítka podnikatelské úspěšnosti také důležité. Myslím si, že naši zákazníci, kteří u nás již dlouhá léta nakupují v ostatních prodejnách a nyní nově také na náměstí v podloubí, potvrzují, že důraz na kvalitu a široký sortiment je správný směr a rádi se k nám vrací. My věříme, že i nadále k nám budou rádi chodit nakupovat a budeme se snažit, abychom je nezklamali. Na závěr bych také ráda popřála všem našim zákazníkům dobrý nákup, pohodové léto a hezkou dovolenou.

Sláva Pilík
02. 07. 2010, 11:18


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Andrea
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.86%

Spíše ano
graf

17.37%

Spíše ne
graf

14.35%

V žádném případě
graf

23.42%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1917
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát