Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 28. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nová prodejna hydraulických a průmyslových hadic - výroba a opravy

Kliknutím zvětšit
Prodejní sklad hadic a příslušenství. Foto Miloslav Rokos

Dnes vám chci představit firmu, která vznikla na základě zkušeností současných společníků Richarda Gruncla a Miloslava Rokose. Sídlo společnosti se nachází v bývalém areálu OPS v Trojanově ulici 822 ve Slaném. Od června 2011 firma začala vyrábět hydraulické hadice na zakázku dle přání zákazníka. Reagovali tímto na prázdné místo na trhu v tomto oboru na kladenském okrese a okolí. V roce 2012 byla činnost rozšířena o půjčovnu stavebních strojů a nářadí, a také začala fungovat nová služba: jádrové vrtání.

A protože zákazníci ve stále větší míře poptávali průmyslové hadice pro další využití (doprava ropných produktů, chemikálií, plynů, vzduchu a dalších médií), rozhodli se rozšířit nabídku i o ně a o veškeré příslušenství se šroubením a koncovkami k těmto hadicím. Zvláštní kapitolou jsou nástrčné komponenty a hadice na stlačený vzduch pro rozvod a automatizaci průmyslových provozů.

Hydraulickou či průmyslovou hadici dokáží vyrobit nebo opravit přesně podle požadavků zákazníka, včetně jakýchkoliv koncovek, a třeba i do minuty ji v prodejním skladu zákazníkovi předat, o čemž jsem měl možnost sám se přesvědčit. Richard Gruncl k tomu poznamenal: „Na počkání dokážeme vyrobit jakoukoliv hydraulickou hadici o vnitřním průměru 6 až 50 mm a do tlaku 420 Barů. S našimi skladovými zásobami jsme schopni hadici opatřit jakoukoliv koncovkou. Ve skladu disponujeme bezmála třemi tisíci položkami. To samé můžeme nabídnout i v sortimentu stlačeného vzduchu.“

Firem, jejichž technologie jsou opatřeny hydraulickými systémy a které stále navyšují výrobu, není ve Slaném a v jeho širokém okolí rozhodně málo. Aby v Trojanově ulici byli schopni uspokojit jejich poptávku, a vytvořili si i určitou rezervu pro další potencionální zákazníky, byli nuceni rozšířit sortiment tohoto specifického zboží, a tím pádem i skladové prostory. Nový, moderně vybavený prodejní sklad, navazující na stávající výrobní prostory, zprovoznili v říjnu tohoto roku.

Hydraulické a průmyslové hadice dodávají většině průmyslových podniků ve Slaném, Kladně a okolí, ale i stavebním firmám, zemědělcům, nebo také těžařům písku či kamene. Pro odběratele tohoto sortimentu je velmi důležité nejen to, že hadice vyrobí na počkání, se vším všudy, v té nejvyšší kvalitě, ale že rovněž dokáží navrhnout nejvhodnější řešení v konkrétním technologickém celku.

Otevírací doba je Po až Pá od 7.00 do 16.00 hod., po telefonické dohodě drží v mimopracovní době nonstop pohotovost. Kontaktovat se můžete na tel.: 601 240 240, či na e-mailu: tlakovehadice@seznam.cz. Další informace o nabízeném sortimentu a službách společnosti najdete na: www.tlakovehadice.eu.


-lp-
09. 12. 2016, 12:24


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Zdislava
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.03%

Spíše ano
graf

17.40%

Spíše ne
graf

14.07%

V žádném případě
graf

23.51%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2012
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát