Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 6. prosince 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

V Hořešovicích dlouho postrádali kvalitní prodejnu potravin, dnes to již neplatí!

Kliknutím zvětšit
Pohled do interiéru prodejny. Foto Libor Pošta

V málokteré střední či menší obci mohou její obyvatelé nakupovat potraviny a drogistické zboží v pěkné, čisté, moderně vybavené prodejně s odpovídajícím sortimentem zboží, stejně jako v Hořešovicích u Slaného. Zásluhu na tom, že lidé z Hořešovic a okolních obcí mohou v obci dnes nakupovat kvalitní, čerstvé potraviny, mají Čermákovi. Pana Vladimíra Čermáka jsem se ptal nejen na to, jak dospěli k rozhodnutí otevřít v obci prodejnu potravin a drogistického zboží?

- V nedávné době jste v Hořešovicích, na adrese Hořešovice 5, otevřeli prodejnu s potravinami a smíšeným zbožím. Co vás k tomuto kroku vedlo?

Především jsme chtěli na vesnici vrátit sortiment zboží, který postupně vymizel, a lidi, nejen v naší obci, přesvědčit o tom, že pěknou, dobře vybavenou prodejnu potravin je možné na vesnici provozovat.

- Co všechno jste museli podstoupit, abyste tuto prodejnu mohli otevřít, a obyvatelé obce měli již trvalou jistotu, že v Hořešovicích si bez problémů nakoupí jak základní potraviny, tak i další zboží?

Především jsme museli splnit veškeré hygienické požadavky pro provoz prodejny potravin. A není jich málo. A samozřejmě vytvořit pěkné, atraktivní prostředí pro naše zákazníky. K otázce jistoty trvalého provozování prodejny mohu říci, že naše rodinná firma v obci funguje již 24 let, a nyní jsme naše podnikání rozšířili o další činnost. Věřím, že jak místní občané, tak i lidé z okolních měst a obcí nás budou podporovat svými nákupy v naší prodejně, a taktéž uvítáme jejich názory a připomínky k sortimentu zboží i ke zlepšování služeb.

- Jak na otevření této prodejny obyvatelé Hořešovic a okolních obcí reagovali?

Myslím, že velice kladně, protože převážná část zákazníků se stále vrací, a po šesti týdnech provozování naší prodejny si zvykla, že sortiment zboží je stále pestřejší, bohatší. Doufáme, že zákazníci budou i nadále spokojeni.

- Kdo prodejnu vůbec vede, kdo se o ni stará?

Prodejnu provozuje moje dcera Lucie Filipová.

- Kdy máte otevřeno?

V pracovní dny máme otevřeno po celý den, v sobotu a neděli dopoledne.

- Chcete nabídku zboží v budoucnu ještě o něco rozšířit, a případně o co?

Určitě ano, v nejbližší době chceme pořídit pec na rozpékání pečiva.

- Hned vedle prodejny se nalézá kancelář vaší instalatérské a topenářské firmy. Co všechno můžete svým zákazníkům nabídnout?

Zákazníkům nabízíme montáže topných systémů, ale i plynu, vody, odpadů atd.

- Na jakou službu či sortiment zboží se specializujete?

Naše firma se specializuje na dodávku, montáž, servis a kontroly kotlů firmy Benekov. S touto firmou spolupracujeme již 15 let, a bylo nám umožněno zřídit jeden ze šesti showroomů v ČR. Provozujeme ho ve stejné budově. V současné době máme v našem areálu zapojeny čtyři topné systémy, které můžeme kdykoliv předvést našim zákazníkům. Taktéž jsme držiteli osvědčení Kotlíkový expert pro dotace na výměnu zastaralých kotlů.

- Jakým způsobem vás mohou zákazníci, jak návštěvníci Vaší prodejny, tak i zájemci a topné systémy Benekov, či o jakékoliv instalatérské práce, kontaktovat?

Pokud zajedou přímo k nám, najdou nás na adrese Hořešovice 5. Dále nás mohou kontaktovat na tel. 602 170 901 a 312 579 150, či prostřednictvím e-mailu: cermak-cak@volny.cz. Veškeré informace o naší firmě, její nabídce jsou k dispozici na: www.cermak-cak.webnode.cz.


Libor Pošta
17. 06. 2017, 15:28


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Mikuláš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.39%

Spíše ano
graf

17.58%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.82%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2918
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát