Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 29. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Rafinovaný zloděj obvinil strážníky z krádeže

Rafinovaný, ale veskrze nedokonalý postup ve své zlodějně zvolil pachatel, který kradl v jednom ze slánských barů. Když se ve čtvrtek v 0,25 hodin dostavil na služebnu městské policie a strážníkům začal vyprávět báchorku o tom, že omylem odnesl něčí kabelku, když šel z baru domů, nevěřili svým uším.

Jednadvacetiletý Slaňák totiž dokonce tvrdil, že prý až doma zjistil, že předmět přinesl a že v kabelce je peněženka s hotovostí 2000 korun a ještě stravenky. Proto prý přišel na strážnici věc odevzdat. Strážníci ovšem v kabelce žádné peníze nenašli a „nálezce“ ani nedokázal prokázat svou totožnost. Po předvedení na Policii ČR bylo zjištěno, že jde o pachatele podezřelého z trestného činu krádeže, kterého se měl dopustit právě ve zmíněném baru. Dle informací policie měla být v odcizené kabelce nejen finanční hotovost, ale také doklady, klíče od domu a rovněž mobilní telefon.

Jak ale se ukázalo, po krádeži dostal zloděj prostě strach, protože jej po městě začali okradení hledat, ovšem to mu nebránilo v tom, aby si cenné věci z kabelky ponechal doma. Na strážnici přiběhl spíše proto, že dostal strach a patrně také aby získal nějaké alibi. Přitom se ale přesto troufale snažil při předvedení na Policii ČR obvinit strážníky, že cennosti vzali z kabelky oni. Jenže důkazy včetně kamerového záznamu z baru byly jednoznačné a zloděj skončil, i přes svou rafinovanou báchorku a troufalé obvinění, v rukou policie, která bude jeho čin dále vyšetřovat.

Sláva Pilík
25. 08. 2010, 11:20


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Ferdinand
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.22%

Spíše ano
graf

17.60%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3068
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát