Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Mini výlet

Dnes ve škole jsem se velmi nudil, ale v pátek s tím vždy tak trochu počítám. Žáci a i možná učitelé toho mají po týdnu dost a to je znát. Musím se někdy i hlídat, abych neusnul. Škola skončila, hurá.

Odpoledne jsem jel se spolužačkou Annou Rafajovou do Brandýsku a poté šel do Cvrčovic do Cvrčovické pekárny, kde Anča má brigádu. Zpátky jsem již autobusem nejel, ale udělal jsem si výlet.


Šel jsem k větrným elektrárnám poblíž Pcher. Stále mě děsily černé mraky, které mě po celou dobu cesty obklopovaly. Přes vesnice Jemníky a Netovice jsem se vrátil opět do Slaného. Bylo asi sedm hodin večerních, kdy jsem byl opět doma. Zvládl jsem to docela rychle, když si uvědomím, že ještě v pět hodin jsem byl ve Cvrčovicích. Ani mě nebolí nohy, řekl bych spíše vůbec. I když nemám na turistiku nyní tolik času, tak před se jenom něco ve mně stále je a dnešek to potvrdil. Dnes jsem si opět připomněl jaké je to krásné zdolávat jeden kilometr za druhým.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Jedna ze dvou větrných elektráren u Pcher

David Alltman, Slaný
21. 05. 2010, 22:22


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát