Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Máme zlato v kapse, ale bez Muka

Dobrý den!

Včerejší hokejové utkání bylo nadmíru zajímavé a dokonce mě udrželo v bdělém stavu. Ano, jsme mistři. Máme zlatou medaili. No, kdo by to řekl? Sice rusáci faulovali jak se dalo... šli nám po Mojžíšovi, Jágrovi, ale i Klepišovi. Ale my jsme jim to pořádně natřeli. Dali jsme dva góly. To jsme ale pašáci. Štěstí nám prostě jednou zase přálo, ale mám takový pocit, že zase dlouho bude klid.

Byli jsme se podívat na bratránka Míšu. Je to rozkošné miminko, má čtyři kila, ale je maličký. Dostal od nás plyšáka, dupačky a ponožničky. Asi vás bude zajímat, jak je na tom ta maminka kamarádky, včera se probrala z umělého spánku a prý je už mimo ohrožení života.

Před chviličkou jsem zaslechla v rádiu, že zemřel Petr Muk. Cože? Proč to udělal? Předávkování léky. Bylo mu pouhých pětačtyřicet let. Každý zná jeho písničky a myslím, že nejvíc zamilování blázni. Nazpíval dokonalé ploužáky.

Ty tančíš sama.
Já tančím sám.
Každý jsme sám.

Známá slova, který zná snad každý z písně Tančíš sama. Nebo jeho píseň Zrcadlo.


Ja-a-a-a už dvanáct dní svůj obraz nevšední
sledují po ránu, stojí to za, no za ránu.


Dodnes se hraje na všech vesnických zábavách a lidé se při ní baví a tančí. Podle zdrojů na internetu byl ještě včera na koncertě skupiny Kiss a plánoval jít na Billyho Idola a skupinu Gossip. Ale to už bohužel nestihne. Proč svůj život ukončil takhle? Ale aspoň to byla bezbolestná smrt. Prostě jen usnul, ale už se nikdy neprobudí.

Gratuluji českým hokejistům, kterým přijel osobně popřát i Václav Klaus. A vyjadřuji upřímnou soustrast celé rodině Petra Muka.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Ještěže rozhodčí neuznali gól Rusku, jinak by to mohlo být všechno úplně jinak...

Isabela Moravcová, Plchov
24. 05. 2010, 12:41


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát