Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Koncert a nervy z autoškoly

Dnes jsme měli koncert. Pěvěcké oddělení mělo přehrávku a já jsem tam se svým Titanicem nemohla chybět. Zpívalo mnoho malých dětí a bylo to rozkošné, doslova. Mrňouskové, roztomilí a krásě zpívající.

Moje kamarádka Simča také zazpívala velmi krásně a sklidila úspěch. Ovšem to, co jsem sklidila já, bylo neočékaváné. Potlesk a dokonce i křik. Měla jsem moc velkou radost. Po dnešních šílených jízdách a teorii v autoškole, kde se probírala technika, to bylo docela povzbuzení.

Jak už jsem psala. Dnes jsem měla další jízdy. Dověděla jsem se, že jsem hrozná a že i přesto, že jsem v půlce výcviku, připadám naší vyučující naprosto nenaučená a nemám prý šanci udělat zkoušky. Rozhodilo mě to, ale ne na dlouho, protože později na teorii jsem se od ostatních dověděla, že jim dnes řekla totéž. Asi měla dobrou náladu. Já vím, že dělám chyby a uvědomuji si je, ale tohle ,,buzerování a shazování" nemám ráda. Dokonce ty jízdy navštěvuji s odporem a pokaždé se mi z toho chce brečet a to myslím není moc dobré pro výuku jízd automobilem, nebo jo?

Zkrátka a dobře si připadám fakt hloupě, ale po tom, co jsem slyšela od ostatních přátel z autoškoly, je mi vlastně úplně jedno co mi říkala, protože jsme dnes všichni slyšeli totéž. Nesmím se tak moc nervovat a všechno si brát osobně, lidé prostě náladoví jsou a život není fér. A třeba ještě udělám zkoušky levou zadní, kdoví. Musím tomu věřit.

Teď jdu spát, protože jsem převelice unavená. S pozdravem a přáním dobré noci Vaše Květa. 

Květa Cinglová, Slaný
26. 05. 2010, 20:37


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát