Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Tak rád maluji

Dnes bylo asi půl šesté ranní a já jsem se probudil. Opravdu nečekaně. Vyspaný jsem již byl a spát se mi opravdu nechtěl. To se mi už dlouho nestalo. Díky času jsem šel brzy do školy, což nyní chodím každý den, protože pracuji na tablu, které nepatří mezi ty lehké. Každodenní malování mě však baví a velmi si to užívám, je to vlastně i můj koníček.

 
Když jsem včera psal, že nejvíce jsem se obával češtiny, tak dnes tomu nebylo jinak. Na řadě byla druhá část jazykový rozbor. Ze včerejšího diktátu jsem opravdu dostal jedničku, to je pro mě úspěch. A dnes? Opět jsem spokojený. Vypadá to, že dostanu dvojku, čehož si cením.


Asi nejvíce se mi dnes líbila odpoledka. Opět jsem spolu se spolužačkou pracoval na tablu. Mnozí mě říkají, že jsem tak trochu blázen, když jsem se pustil do tak složitého obrazu, který malujeme na plakát o rozloze asi 8 čtverečních metrů. Moc se těším na ten okamžik, kdy si budeme moci říct ,,dílo je dokonáno´´.To však ještě bude ,,chvilku´´ trvat.

Den se skláněl k večeru. Musel jsem jít nakoupit a měl jsem trochu smůlu. Taška, kterou jsem dnes nesl domů s nákupem, se mi protrhla. Byl jsem rád, že jsem zboží dopravil až do bytu.
Nyní se již těším na zítřek, budu totiž ve škole malovat opět... však víte.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Hezký pohled

David Alltman, Slaný
27. 05. 2010, 21:43


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát