Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Rvačka - pes vs. čtyři dospělí lidé

Včera jsme se vrátili z výletu, na kterém jsme byli celá rodina společně s naší fenkou Meg a museli jsme provést celkovou očistu psa. Nebylo totiž poznat, jako barvu původně pes měl. Byla to nějaká neidentifikovatelná, k rozeznání byly odstíny hnědé, zelené, semtam černé a možná by se našlo i něco dalšího.

Když se Meg vykoupala a my jsme jí umyli, vlezla si do pelíšku a zahrabala se. Najednou jsem však z kuchyně slyšela divné zvuky. Takové chrčení. Přišla jsem tam  a vidím Meginku, jak se kouše pod tlapkou. Vlezla jsem k ní a odhrnula chloupky pod tlapkou. A sakra,klíště! Jenže mrňousek nám to moc neulehčil, klíště si ukousla a nechala jen hlavičku uvnitř. Vyndat jsme to nemohli, protože udržet našeho malého ,,Megatrona" (tak jí říkáme, když se s náma kvůli něčemu pere, třeba při tom mytí) je nad lidské síly a my jsme tu večer zůstali sami s tátou. Mamka musela do práce.

Po šílené rvačce se nám podařilo zakápnout klíště alespoň Jodisolem. Prevence, dezinfekce nikdy neškodí.

Dnes jsme se přesunuli k veterináři, který řekl, že vyndat klíště štěňátku nebude žádný problém. Zmýlil se. To byla akce. Meginku držel otec, já i moje máma a veterinář stále řval: ,,Držte jí víc!" Ale to se mu řekne, když ten pes je gumovej a ještě hyperaktivní.

Po nějaké té další rvačce a přemlouvání, psích nářeků, nadávek a pláče (za strany psa), veterinář zdárně klíště dostal ven. Meginka zavrčela, pověsila se mi na krk a z jejího výrazu plynulo: ,,Do týhle místnosti už mě nedostanete! Vrrrrrr HAF HAF! "

Uvidíme, kdy bude další rvačka, dám Vám vědět.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Takhle je moc hodná
Kliknutím zvětšit
ale když se opije....

Květa Cinglová, Slaný
31. 05. 2010, 20:18


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát