Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Křeč je potvora

Konečně jsem se probudil do slunečného dne. Musím říct, že jsem to již dlouho nezažil. Počasí se snad projevilo i na mojí psychice, tak dobře jsem se už pár dní necítil. Do školy jsem přišel opět brzy, abych udělal další práci na tablu.


Ve třídě nás bylo málo, a to z jediného důvodů. Někteří žáci z naší , ale i z dalších tříd, dnes odjížděli do Itálie, kde budou celých devět dní. K naší 9.A se připojila 9.B. Hodina střídala hodinu, až tu byl konec. Pěkné počasí trvalo.


Nemohl jsem se rozhodnout, jestli mám jít nejdřív douklidit sklep, o kterém jsem včera psal, nebo jít ven. Usoudil jsem, že bude lepší, když si tu nepříjemnější část odpracuji hned, a tak jsem nastolil ve sklepe hezký a doufám už věčný pořádek.

K večeru jsem konečně opustil svůj domov. Šel jsem si zaběhat na zdejší ovál u plavecké haly. Dnes jsem si zkusil něco, co jsem již dlouho nedělal, uběhnout co nejdelší vzdálenost. Na škváře jsem běžel šesté kolečko, když mě začala brát silná křeč v noze. Zvládl jsem ještě skoro 400 metrů, ale dál to již nešlo. Sotva jsem zastavil, tak mě to přešlo, ale dál jsem již neběžel.


Vrátil jsem se domů a raději sledoval běhání v televizi, z Osla, na Diamantové lize.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Kenenisa Bekele ze mě nebude

David Alltman, Slaný
04. 06. 2010, 22:42


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát