Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Ach ta hlava!

Ahoj všem. Dnešek byl moc zvláštní. Myslím, že to bylo vzduchem a tlakem. Pořád se mi točila hlava a ještě ke všemu mě bolela. Odporné dusno dneska bylo. Zvláště v naší škole, do které celý den svítí sluníčko. ,,Na padnutí."

Nějak jsem nebyla schopná jít ani na poslední teorii v autoškole. Dobelhala jsem se domů s občasným zaškobrtnutím, kdy jsem měla před očima mžitky a doma jsem ulehla ke spánku jako miminko. Hlava ale bolela i po probuzení.

Mám pro vás však jednu dobrou zprávu. Nebo ještě není tak úplně dobrá, ale rozhodně je to polehčující okolnost. Moje psí holčička začala  papat, pít, hrát si, štěkat a vrčet. Je veselá, vítá nás u dveří a baští jablíčka a piškoty o sto šest. Jsem moc ráda, ale nechci nic zakřiknout. Stále jí musíme dávat antibiotika a používat mastičky a veterinární šampon, který by měl postupně smývat prostředek, který se vstřebal do kůže a na který se jí vyvinula alergie. Krunýř na hlavičce musí mít stále, aby se neokusovala. Ale když jsem doma, sundaváme jí ho, hraji si s ní, čímž jí zabavím a ona nemyslí na to, aby si kousala ocásek, který jí stále občas svědí.

Jsem ráda, že se z toho moje psí holčička Meggie dostává, děkuju Vám všem, kteří jste jí drželi palce. Snad to už bude jen lepší a lepší. Už má zase tu svojí energii, je čiperná a když nemá krunýř je šťastná, ale i na ten už si docela navykla, no co je to pro její dobro. Myslím že to chápe, je to nadmíru inteligentní stvoření. Dnes se s námi bez krunýře mazlila a to jsme si mysleli, že nás za to pokouše. Asi ví, kdo jí pomáhá. A mně se ulevilo.

Akorát jsem z toho teď kapánek nemocná zase já. Ach jo. No co, známky ve škole už se stejně pomalu uzavírají, nehrozí mi nic šíleného a tak se nemusím nervovat. Třeba mi ráno bude už dobře, abych se mohla vydat směr škola, ale pokud ne, tak zůstanu doma. Nerada bych zase kvůli škole přechodila pět chřipek, dostala vynadáno od paní doktorky a k tomu zase měla problémy s klouby, to totiž nebylo vůbec příjemné.

 

Květa Cinglová, Slaný
09. 06. 2010, 20:53


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát