Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Ten pes je postrach!

Dnešek byl tedy opravdu šílený. Moje fenka se zbláznia a žila v domnění, že já budu její otrok. To se ale frajerka hodně zmýlila. Na jednu stranu mě mrzí, jak moc jsem jí dnes vyhubovala, na druhou si říkám, že to bylo už třeba, protože je nehorázně rozmazlená.

Začlo to jednoduše. Seděla u dveří a kňučela, čímž dává najevo, že chce jít ven na záchod. Oblékla jsem se a šla jsem s ní ven. Nejenže ale odmítala chodit, ještě si lehla doprostřed chodníku a nedalo se sní absolutně hnout. Ano je to štěně, ale pěkně paličaté a vyčůrané!

Další šílenosti mi vyváděla, když jsme se vraceli. Kousala mě neustále do nohou, načež jsem již nevydržela a opravdu nahlas zaječela: ,,Megino! Dost! nebo dostaneš!" Opravdu přestala a šla s hlavou svěšenou poslušně až domů. Ale pod schody se znova zapřela a odmítala jít. Čapla jsem jí tedyna ruku a vyšla jsem s ní schody. Hrůza. Je zvyklá, že jí umýváme packy, když přijdeme zvenku. Dnes se to ovšem nedalo. Vyskočila mokrá z vany a utíkala směrem do obýváku, kde se schovala tak, že najít jí bylo nesnadné. Byla schovaná pod stolem, na kterém je počítač a kde je uložená tiskárna. Byla za tou tiskárnou.

Později ani nezakňučela a vyčurala se nám na kobereček, který máme v kuchyni. Je sněhově bílý, v kuchyni máme totiž dlažbu a na ní takové ty malé koberečky, aby od nohou nebyla taková zima. Meginka ho označkovala a ještě pěkně rozťapkala své značení po celé kuchyni. Samozřejmě dostala vynadáno, ale nezbylo nic jiného než to uklidit.

A poslední kapkou dne byla ta, která se odehrála před chvilkou. Šla jsem s Meginkou na večerní vycházku. Zůstala ležet v trávě, kd začala žrát nějaký kus koberce. Řekla jsem jí, že je to fuj a vyndala jí kus koberce z tlamičky. Za chvíli žrala ,,vajgly" od cigaret! Vyndala jsem jí z tlamičky asi čtyři. Pak si vymyslela, že začne žrát pohozenou ponožku. Myslela jsem, že z ní vykvetu. Nakonec sežrala nějakou červenou látku, kterou spolkla dřív, než jsem stačila zareagovat. Uvidíme, co to s ní udělá.

Ten pes je vážně postrach!

Květa Cinglová, Slaný
17. 06. 2010, 21:31


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát