Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Shrnutí mého dne, který nebyl ničím výjimečný

Dnešní den byl natolik chaotický, že už teď se mi chce z toho psát. Nebyl vlastně vůbec v ničem hezký. Ve škole vládl chaos díky seminářům, které si druhé ročníky mají vybrat než půjdou do ročníku třetího a dokonce jsme se ještě dnes učili, fakt otrava. Museli jsme ale rozebrat dílo Máj od Karla Hynka Máchy, protože nez toho bychom na prázdniny nemohli. No co, tyhle rozbory mě i docela baví, sice ne 24. června, ale budiž.

Dnes jsem se také tak nějak rozkmotřila se svým přítelem. Mám pocit, že na prázdniny asi skončím sama, jestli to takhle půjde dál. Je to stále horší a horší. Myslela jsem, že se to naše handrkování nějak zlepší, ale nic moc. Navíc je mezi námi docela vzdálenost, takže oba tak nějak netušíme, zda tohle m nějaoiu budoucnost. Uvidíme.

Měla jsem také jízdy. Myslím si, že už se celkem lepším. Stále ale dělám chyby, které bych neměla. Ne tedy pořád, ale občas zapomenu na něco důležitého. Zmatkuji, šílím a to asi za volant nepatří. No co, osmého července mám dělat zkoušky, tak uvidíme, zda to zvládnu hned napoprvé nebo budu chodit na zkoušky do konce prázdnin.

Nejvíce se bojím těch jízd, na testy a technickou se dá všechno naučit, ale jízdy jsou vlastně taková praktická zkouška. A já jsem spíš na tu teorii než na tu praci. Až já jednou budu jezdit, budu spíš zdržovat provoz, jsem totiž šíleně pomalá a bojím se přidat, abych něco nevyvedla. Lepší jet pomalu a jistě než rychle a riskantně ne?

No zítra mám další jízdu. Ve škole by to už měla být pohoda, protože zítra už se vážně neučíme. Akorát si jdu zítra pro vysvědčení do základní umělecké školy. Musím ještě koupit pro paní učitelku nějakou kytičku. Zazpívám si a pak mi bude zase zpívání jako takové dva měsíce chybět. Ach jo, no co se dá dělat. Příští rok absolvuji, což znamená, že končím v hudebce. Už jsem na zpívání na základní umělecké škole holt moc stará no. (smích) Tímto vás všechny už předem zvu, ale ještě bohužel nevím kdy to bude (a zase smích), jen vím, že za rok. Ale aspoň to víte takhle předem ne? (ted už se jen culím... ). Krásný zbytek dne.

Květa Cinglová, Slaný
24. 06. 2010, 21:03


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát