Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Jak se šelma psovitá neopalovala...

Dnešní den jsme prožili v klidu domova, s občasnou vycházkou po rozpálené cestě, což poté také skončilo spálenými rameny. Ranní budíček byl opět v šest hodin, kdy jsem vyvenčila psa a pak zase hupsla jako klasicky do postele. V devět jsem se donutila vstát a pustila jsem se do nedělní snídaně pro celou rodinu. Udělala jsem plný tác housek se sýrem, salmem a nějakou tu zeleniu, čaj do konvice a šla vybudit i zbylé části rodiny.

Megina mi celou dobu asistovala, takže tu jedinou jsem budit nemusela. Šla jsem tedy do obýváku a vzbudila jsem tátu, který usnul na gauči u teevize a přečkal takto celou noc. Pak jsem šla do ložnice a probudila mámu, která měla obrovskou radost, že jí budím. Málem po mně hodila něco velkého a tvrdého, jak jí to potěšilo. Ale za snídani nakonec všichni byli rádi.

Později jsme šli ven, kam jsme vzali i naší ,,pejskovici", u které jsme dnešním den zjistili, že nemá ráda sluníčko a raději přebývá ve stínu, z čehož vyplývá, že to je ,,neopalovací" pes. Takže se ke mně vlastně hodí, protože já také nemusím sluníčko. Raději se tiše griluji ve stínu a  čekám, až ten ,,mozol" zaleze.

Odpoledne mi psala kamarádka, jestli bych s ní nešla ven, tak jsm se ,,urvala" a šlo se na zmrzlinu. Dala jsem si čokoládovou točenou a pak jsme to i se zmrzkou vzali směrem do kauflandu. Koupila jsem si časopis, nějaké potřebné věci, fantu a kinder maxi king, což je takový čokoládovo, mléčně karamelová tyčinka, která je nejlepší z lednice a proto jí i v obchodech mívaj v lednicích u jogurtů.

Pak jsme se s kamarádkou k večeru vrátily domů, konrétně k nám, kde jsme si daly náš dokonalý těstovinový salát, zapily jsme ho kofolou a mezitím jsme sledovaly Souboj titánů. Dnešní den končí poněkud unaveně a kromě toho, že mám úplně spálené ruce mě ještě z toho sluníčka bolí hlava. Půjdu to zase ,,zalomit" a budu se těšit, že až se ráno vzbudím, bude po bolesti, protože tak to většinou bývá.

Krásný večer..

Květa Cinglová, Slaný
27. 06. 2010, 20:40


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát