Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Opět pondělí...

Ahoj,

Dnes jsem vstával brzy, jako ostatně každé pondělí, protože musím být v práci dříve, abych se mohl připravit na celý týden. Což znamená natisknout oznámení, uklidit auto atd. Cestou do práce poslouchám rádio, kde zrovna říkali, že dnes má svátek Lubomír neboli Luboš. Přemýšlím, kolik Lubošů vlastně znám? Dva, bratránka a kamaráda, kterého jsem už nějaký ten čas neviděl. Musím jim večer napsat sms s přáním.

V práci jsem si naložil balíky do auta nečekaně rychle. Ještě není ani půl desáté a já už můžu vyrazit. Venku je nádherně a začíná být teplo. Má první zastávka byla VZP, kde mě se na mě usmívala pokladní Evička. Evička je mladá slečna, která občas neví, jak se používají šminky, což má za následek, že vypadá jako velikonoční vejce, jako třeba dnes. Další zastávka byla na magistrátu, kde jsem měl balíček pro odbor dopravy. Magistrát je takové jedno velké bludiště, takže když se mi po 15. minutách povedlo najít správný odbor, bylo mi sděleno, že zásilku nepřijímají. Není to k naštvání? Člověk se snaží a pak si zásilku odnese zpět.

Kolem poledne jsem dorazil do zástavby rodinných domů. Dnes jsem tam byl o hodinu dříve než obvykle a měl jsem méně adres k doručení. Poté následovala přestávka na oběd a konečně sídliště. Když dojedu na sídliště, tak pak člověku připadá, že už mu šichta končí a bude brzo doma. I na poště bylo vyúčtování celkem rychlé a já byl brzy doma, což bylo v mém případě v 16. hodin.

Zbytek dne jsem trávil na internetu, připravoval pro tátu fakturaci a vymýšlel jsem program na příští víkend. Rád bych se podíval někam na výlet.

Teď se mrknu na nějaký film, dokud mám ještě pár hodin volna. Takže přeji dobrou noc a krásný zbytek večera.

Váš Standa.

Stanislav Jiří Koníček, Slaný
28. 06. 2010, 22:01


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát