Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 27. března 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

VIDEO: Velvary o gól vedly, ale znovu doma prohrály

foto
Velvarský Klempt se snaží proniknout obranou Dobrovic. Foto Sláva Pilík

Slovan Velvary - FK Dobrovice 1:2 (0:0)

V posledním 30. kole Krajského přeboru skupiny A se na vlastním hřišti střetl Slovan Velvary s již postupujícím FK Dobrovice. Domácí už byli také v soutěži zachráněni, a tak se hrálo vlastně jen o prestiž.

Hosté měli velmi kvalitní útočnou řadu, kterou výborně podporovala záloha. Přechod do rychlých útočných akcí jim občas usnadnila i špatná rozehrávka domácích, kteří nejednou ztratili nepřesnými přihrávkami míč už na půlicí čáře. Přesto Velvary v první půli Dobrovice ubránily, a to i díky poměrně jistým zákrokům Majtaníka. V útoku se samy, hlavně kvůli málopočetným pokusům o střelbu, také neprosadily a první část hry tak skončila bez branek.

Druhý poločas už přinesl častější vzrušení na hřišti i v ochozech velvarského stadionu. Nejvíce rušno bylo od 70. minuty. V té nejdříve prudká bomba z kopaček hostí orazítkovala břevno a pohotový Šelicha nazdařbůh odkopl nebezpečný míč z vlastního vápna. Na balón naběhl za obranu Dobrovic Neuman, brankář hostí Bartoš běžel také, ale špatně míč trefil a Neuman se po krátkém hledání znovu dostal k balónu. Místo rychlé střely levou nohou ale raději přihrál zpět Pazderovi, který ovšem šanci nevyužil. Domácí ale o minutu později šli do vedení. Mašek se pomalými kličkami ve velkém vápně nakonec uvolnil k přihrávce a tu zúročil pěknou technickou střelou právě Neuman - 1:0. Brzy po rozehrání ale bylo vyrovnáno. Domácí znovu nedali pozor na bleskurychlého Kohouta, ten prošel z levé strany před Majtaníka a podél jeho padajícího těla ke vzdálenější tyči skóroval - 1:1.

Hosté dál hrozili z rychlých útoků právě po levé straně a po další střele musel u tyče znovu zasahovat Majtaník v 82. minutě. Minutu předtím zase střílel Klempt, ale Bartoš, i když nadvakrát, míč u tyče kryl.

Rozhodnutí o tom, že Velvary na jaře vůbec nevyhrají, přinesla 87. minuta zápasu. A byl to znovu Kohout, kdo prošel po levé straně, nacentroval na malé vápno. Brankář Majtaník po míči nešel a Miškovský ho zblízka „z voleje“ prostřelil - 1:2.

Branky: Neuman - Kohout, Miškovský. Rozhodčí: Benák - Šmejkal, Svoboda.

Základní sestavy:

Velvary - Majtaník - Hodan, Slavíček, Vošmera, Pazdera, Grohman, Háša, Mašek, Neuman, Šelicha, Klempt.

Dobrovice: Bartoš - Hrdina, Záblacký, Miškovský, Šulc, Kalíšek, Tuma, Niklfeld, Vladyka, Voljanskij, Kohout.

Sláva Pilík
21. 06. 2009, 14:42


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Dita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.32%

Spíše ano
graf

17.78%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.64%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2733
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát